Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Obrona przy ciężkich przewinieniach

Blog profesjonalnego adwokata

:: adwokato ::

Obrona przy ciężkich przewinieniach

Adwokaci nie ulega wątpliwości często słyszą pytanie czy często bronią bandytów oskarżonych o najcięższe zbrodnie. Każdy ma prawo do obrony i takie prawo mają zarówno Ci z najgorszymi wykroczeniami.

Nieraz samo postawienie w stan oskarżenia w uczuciu społeczeństwa jest uznaniem winy. Odrobinę w tym prawdy jest gdyż jak dają statystyki jedynie 10 procent osób postawianych w stan oskarżenia okazuje się niewinnych. Aczkolwiek należy brać w rachubę, że dopóki sąd nie wyda werdyktu nie można nikogo traktować jak winnego.

Przy najgorszych przekroczeniach tv twardo wpływa na oceny społeczeństwa i z tego powodu adwokat broniący petenta postrzegany jest jako „adwokat diabła”. Czy każdy zasługuje na opiekę? Odpowiedź brzmi tak.

Jako społeczeństwo musimy dbać o to by każdy mógł się bronić. Nie można wydawać wyroków nierozważnie. Nieraz po precyzyjnym przyjrzeniu się sprawie dochodzimy do wniosku, iż było inaczej niż nam się wydawało na starcie. Osoby będące w konflikcie z prawem muszą korzystać z pomocy fachowca. Niewiele osób mogłoby się bronić samemu szczególnie jeśli chodzi o prawo karne.

Jeżeli nie ma wystarczająco dużo argumentów obciążających adwokat Wrocław zapewni, że osoba oskarżona nie zostanie skazana. Zasadne jest dowiedzenie winy. Nie ma jak skazywać ludzi bez dowodów. Zatwierdzając wieloletnie kary więzienia sędzia musi mieć pewność, że osoba nad którą ciągnie się proces jest winna.


Głosuj (0)
6546851321 16:51:36 8/07/2015 [Powrót] Komentuj